info@tasteofcevahir.com

0 533 208 35 99

Sade Yağ 600 Gr

Ürün Kodu:

Stok Durumu: Var

Fiyat 108,50 ₺
SADE YAĞ


Diğer faydaları ise bu Urfa sade yağ kanseri ve büyüme hormonu zayıflatan bakterileri önler. Kan basıncını önler ve kolesterol korur. Şekeri olan bir insan günde birkaç defa bu yağlı yemekten yer ise vucuduna birkaç hafta içerisinde direnç ve kuvvet vermesi muhtemeldir.


Urfa Sade yağı süt veya süt benzeri ürünlerden elde edilen, su ve yağsız kuru unsurlardan tamamen uzaklaştırılmış ağırlık bakımından  en az ağırlığa sahip yağ türüne Urfa Sade Yağı denir. Bu yağ ovada ve mera gibi yerlerde yapılır ve. Dünyada ise tek bizim ülkemizde olan bu ürün Urfa'nın Tek tek dağlarında Ceylanpınar Ovasında ve bitkiler ile kaplı hemen hemen her  merada ve ovada sağlıklı beslenen özgür ve dört mevsim ahırda beklemeyen üveysi cinsi koyunların sütü ile yapılan bu yağ son derece yemeklerinize mutluluk ve huzur kadar lezzette katacağına şüphesiz emin olabilirsiniz. Koyunların kuzu doğumundan sonra süte gelmesi ile birlikte bahar aylarında özel bitkiler ile beslenmiş koyunların sütlerini soğutunca yapılan bu yağ  hijyenik koşullarda, el değmeden yapılan Urfa Sade Yağını günümüzde hemen hemen  birçok marketlerde bulabilirsiniz. Bu yağ ile birçok yemek yapımını kolaylaştıra bilirsiniz... Urfa Sade yağının tereyağ ile kullanma alanı bakımdan hiç bir farkı yoktur yani tereyağ kullandığınız bir yemekte Urfa Sade Yağıda kullanabilirsiniz


Omlet, pilav, kek kurabiyede tereyağ kullandıysanız Urfa sade yağınıda kullanarak bu yemekleri  hazırlamayı tercih edebilirsiniz ve tüm yemeklerde sade yağı kullanabilirsiniz. Urfa sade yağın faydaları ise bahar ayında sütten kesilen koyunun sütünden yapıldığı için oldukça faydalı yağ bakımından zengin ve içerik olarak oldukça faydalıdır. Diğer faydaları ise bu Urfa sade yağ kanseri ve büyüme hormonu zayıflatan bakterileri önler.Kan basıncını önler ve kolesterol korur. Şekeri olan bir insan günde birkaç defa bu yağlı yemekten yer ise vücüdüna birkaç hafta içerisinde direnç ve kuvvet vermesi muhtemeldir.Bunların yanı sıra Urfa Sade yağın faydalarından en önemlisi içerisinde yağda çözünen vitaminler olan A Vitamini ile, D ve E vitaminlerini bulundurmasıdır. Ayrıca K2 vitamini bakımından da zengin bir yağ olmasıdır. Urfa sade yağı tadı diğer yağlardan daha yoğun olduğundan, diğer yağlar gibi çok fazla kullanımına gerek kalmadan, az miktarda kullanıldığında da çok fazla lezzet veren bir yağdır


Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 7 gün içinde 0 (414) 215 93 77 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.

Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.