info@tasteofcevahir.com

0 533 208 35 99

Hakkımızda

Cevahir Asuman Yazmacı herkesin güvenle tüketebileceği doğal lezzetleri sofralara sunmak üzere Taste Of Cevahir Markası adıyla yola çıktı. Dünden bugüne değişmeyen çalışma prensipleri ile Cevahir kalitesi, ürün temininden üretime, paketlemeden dağıtıma ve sunuma değin her aşamada yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi temelinde hayata geçmektedir. Yüzlerce çeşit ürünü milyonlarca insana ulaştıran Cevahir Asuman Yazmacı, ticari faaliyetini bugün medeniyetlerin beşiği Mezopotamyanın başkenti bereketli toprakların anayurdu Şanlıurfada sürdürmektedir.


Başta baharat ve yöresel coğrafi işaretli ürünler olmak üzere sade yağdan pekmeze, nar ekşisinden fıstığa, yöresel urfa mutfağının şahane içli köftesi, semseği ağzı yumuğu dolmalı köftesi.. gibi birçok yöresel ürünlere uzanan geniş yelpazemizi her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz.


Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Türkiyede ve Dünyada Taste of Cevahir ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz.