info@tasteofcevahir.com

0 533 208 35 99

TASTE OF CEVAHİR | Doğal Dolmalık Kabak 50 Adet

Doğal Dolmalık Kabak 50 Adet

Ürün Kodu:

Stok Durumu: Var

İndirimli Fiyatı 250,00 ₺

Eski Fiyatı: 286,00 ₺Kabak, Urfa topraklarında bostanlarda doğal olarak yetişen ve geleneksel yöntemler kullanılarak dolmalık olarak kurutulan Urfa yöresine ait özel bir üründür. Kabak, yoğun su bulundurduğundan iri olanlar seçilir ve içi oyulur. Serin ve rüzgarlı yerlerde kurutulur. Şanlıurfa mutfağında dolma kültürünün vazgeçilmez bir üyesidir. 

Ürünlerimiz 1.sınıf kalitede olup %100 tazelik ve iade garantisi altında satışa sunulmaktadır.

 Bağ halinde gönderilmektedir. 1 bağda 50 adet vardır. Şanlıurfa kurutulmuş dolmalık kabaktır.

Satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz özenle seçilip paketlenmektedir.

Mağazamızdan satın almış olduğunuz tüm ürünler tek bir koli olarak tarafınıza 24 saat içerisinde kargolanır.

“Taste of Cevahir’den” alacağınız bütün ürünler yeni mahsuldür. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. Son tüketim tarihi gelmiş veya yaklaşmış ürünler asla gönderilmez.

Kargo Bilgisi: Siparişlerinizi, sizlere en taze şekilde ulaştırmak adına, aynı gün işliyor, özenle ambalajlıyor ve kargoluyoruz.

Bilgilendirme: Ürünlerimiz hiç bir katkı maddesi içermez ve sofralarınızda tükenene kadar "Taste of Cevahir” garantisi altındadır.

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 7 gün içinde 0 533 208 35 99 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.

Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.