info@tasteofcevahir.com

0 533 208 35 99

TASTE OF CEVAHİR | Doğal Mahlep 200 Gr

Doğal Mahlep 200 Gr

Ürün Kodu:

Stok Durumu: Var

İndirimli Fiyatı 235,00 ₺

Eski Fiyatı: 269,00 ₺  • “Taste of Cevahir” mahlep,  mis kokusu ve hamur işlerine kattığı enfes lezzetiyle bilinmektedir. Pilav yapımında bile kullanabileceğiniz mahlep, birçok tarife kendine has tadıyla eşlik etmektedir.

    Kek, poğaça, simit, kuru pasta ve çöreklerin yapımında kullanılan mahlep ürününde herhangi bir katkı maddesine yer verilmez. Ürün yüzde 100 doğal olarak satışa sunulmaktadır.

    “Taste of Cevahir’den” alacağınız bütün ürünler yeni mahsuldür. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. Son tüketim tarihi gelmiş veya yaklaşmış ürünler asla gönderilmez.

    Kargo Bilgisi: Siparişlerinizi, sizlere en taze şekilde ulaştırmak adına, aynı gün işliyor, özenle ambalajlıyor ve kargoluyoruz.

    Bilgilendirme: Ürünlerimiz hiç bir katkı maddesi içermez ve sofralarınızda tükenene kadar "Taste of Cevahir” garantisi altındadır.

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 7 gün içinde 0 533 208 35 99 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.

Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.