info@tasteofcevahir.com

0 533 208 35 99

TASTE OF CEVAHİR | Doğal Sumak 200 gr

Doğal Sumak 200 gr

Ürün Kodu:

Stok Durumu: Var

İndirimli Fiyatı 130,00 ₺

Eski Fiyatı: 150,00 ₺Sumak, aslında çalı biçiminde bir bitkinin yuvarlak, kırmızı ve ekşi tadı bulunan meyvesidir. Bu meyveler mevsiminde toplandıktan sonra, uygun kurutma yöntemleri kullanılarak kurutulur ve ardından sofra tuzu ile harmanlanır. Sonuç olarak ortaya sumak çıkar. Sumak özellikle soğanın kokusunu ve acısını azalttığı için, soğan salatalarında kullanılan bir baharat türüdür. Bununla birlikte daha pek çok yemekte ve salatada da sumak tozu kullanılabilir. Eğer siz de Türkiye’de yetişen en kaliteli sumak meyvelerinden elde edilmiş olan “Taste Of Cevahir” markalı ürünlerden almak isterseniz, bu işlem için yalnızca bir tık uzaktasınız.

Sumak Kullanım Alanları ve Besin Değerleri

Sumak soğan salatalarında acıyı ve kokuyu alması için kullanılabileceği gibi biber dolması ya da yaprak sarması gibi yemeklerde ekşi bir tat vermesi amacıyla da kullanılabilir. Aynı zamanda sumak tozu, her türlü salatada ve sofra yemeğinde, isteğinize ve damak zevkinize uygun olarak kullanılabilir.

100 gram sumak içerisinde bulunan besin değerleri ise şu şekildedir: 346 kalori, 12,3 gram protein, 12,9 gram yağ, 36,7 gram karbonhidrat. Ayrıca sumak tek başına tüketilebilecek bir baharat olmamakla birlikte, yalnızca yemeklerin ya da salataların içinde kullanılması önerilmektedir. Sağlık açısından pek çok faydası olduğu bilinen sumak tozu, çok aşırı tüketilmemelidir. Çünkü sumak, aşırı tüketim sonucunda kan basıncını ve tansiyonu yükseltebilir. Bu yüzden özellikle tansiyon hastası olan kişilerin kontrollü bir şekilde tüketmesi önerilmektedir.

Sumak Taste Of Cevahir’de!

Türkiye’nin geleneksel lezzetlerini tüm sofralarla buluşturan “Taste Of Cevahir”, ihtiyacınız olan tüm baharatları size ulaştırmak için çalışmaya devam ediyor. “Taste Of Cevahir” olarak biz, bugün Türkiye’nin sumak ihtiyacını karşılıyor ve hızlı ve güvenli kargo şirketleri aracılığıyla, tüm bu ürünlerin müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Sofralarımızda yer alan yemeklerin ve salataların vazgeçilmez lezzetlerinden biri olarak sumak bir yandan sofralarınıza renk katarken, bir yandan da bütçenizi yormuyor. Bu ürünü sipariş ettikten sonra eğer gerek teslimat sırasında, gerekse de firmamızdan kaynaklanan bir sorunla karşılaşırsanız, ürünü anlık olarak iade edebilirsiniz.

“Taste of Cevahir’den” alacağınız bütün ürünler yeni mahsuldür. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. Son tüketim tarihi gelmiş veya yaklaşmış ürünler asla gönderilmez.

Kargo Bilgisi: Siparişlerinizi, sizlere en taze şekilde ulaştırmak adına, aynı gün işliyor, özenle ambalajlıyor ve kargoluyoruz.

Bilgilendirme: Ürünlerimiz hiç bir katkı maddesi içermez ve sofralarınızda tükenene kadar "Taste of Cevahir” garantisi altındadır.

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 7 gün içinde 0 533 208 35 99 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.

Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.