info@tasteofcevahir.com

0 533 208 35 99

TASTE OF CEVAHİR | Ev Yapımı Domates Salçası (Güneşte Kurutulmuş) 690 Gram

Ev Yapımı Domates Salçası (Güneşte Kurutulmuş) 690 Gram

Ürün Kodu:

Stok Durumu: Var

İndirimli Fiyatı 210,00 ₺

Eski Fiyatı: 242,00 ₺Frenk yani domates salçası,  yüzyıllar öncesinde yaz aylarında yetişen sebzeleri, kış aylarında da sağlıklı bir biçimde tüketmek amacıyla ortaya çıkmış bir gıda maddesidir. Geçmiş yıllarda büyüklerimizin yaz ayları sonlarında kışa yaptıkları hazırlıkların en önemlisi olan salça, yemeklere renk ve lezzet katar.

Şanlıurfalı kadınlarımızın kendi evleri için hazırladığı ve kendilerinin de tükettiği domates salçası tamamen el yapımıdır ve kaynatılarak değil güneş altında doğal yollarla kurutularak besin değerlerini korumuştur.

Salça özellikle A, C, E vitamini, potasyum ve folik asit yönünden zengindir. İçerdiği A vitamini ile göz sağlığı için önemlidir. Katarakt oluşumunu geciktiren bu vitamin, düşük ışıkta görmeye, beyaz kan hücresi üretimine yardımcı olmaya ve yeni hücrelerin üretiminde önemli rolü olmaktadır.

“Taste of Cevahir’den” alacağınız bütün ürünler yeni mahsuldür. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. Son tüketim tarihi gelmiş veya yaklaşmış ürünler asla gönderilmez.

Kargo Bilgisi: Siparişlerinizi, sizlere en taze şekilde ulaştırmak adına, aynı gün işliyor, özenle ambalajlıyor ve kargoluyoruz.

Bilgilendirme: Ürünlerimiz hiç bir katkı maddesi içermez ve sofralarınızda tükenene kadar "Taste of Cevahir” garantisi altındadır.

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 7 gün içinde 0 533 208 35 99 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.

Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.