info@tasteofcevahir.com

0 533 208 35 99

TASTE OF CEVAHİR | Katkısız Nar Ekşisi (Ev Yapımı) 250 ML

Katkısız Nar Ekşisi (Ev Yapımı) 250 ML

Ürün Kodu:

Stok Durumu: Var

İndirimli Fiyatı 157,00 ₺

Eski Fiyatı: 181,00 ₺Nar ekşisi, mutfaklarda bazı yemeklere ve özellikle salatalara tat vermesi amacı ile sıklıkla kullanılmaktadır. Aynı zamanda nar ve nardan elde edilen ürünlerin sağlık açısından oldukça faydalı olduğu uzun yıllardır bilinmektedir. Nar ekşisisin bağırsak parazitlerine karşı yok edici etkisi vardır. Cilde iyi gelir ve cildi enfeksiyonlara karşı korur.

Herhangi bir katkı maddesi içermeyen nar ekşisi, evde doğal yollarla narlar temizlendikten sonra uzun süre kısık ateşte kaynatılıp, tam kıvamına geldiğinde soğutulup, cam şişelerde muhafaza edilmektedir.

“Taste of Cevahir’den” alacağınız bütün ürünler yeni mahsuldür. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. Son tüketim tarihi gelmiş veya yaklaşmış ürünler asla gönderilmez.

Kargo Bilgisi: Siparişlerinizi, sizlere en taze şekilde ulaştırmak adına, aynı gün işliyor, özenle ambalajlıyor ve kargoluyoruz.

Bilgilendirme: Ürünlerimiz hiç bir katkı maddesi içermez ve sofralarınızda tükenene kadar "Taste of Cevahir” garantisi altındadır.

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 7 gün içinde 0 533 208 35 99 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.

Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.