info@tasteofcevahir.com

0 533 208 35 99

TASTE OF CEVAHİR | Urfa Fıstığı (%99 Ana Çıtlak Duble )500 gr

Urfa Fıstığı (%99 Ana Çıtlak Duble )500 gr

Ürün Kodu:

Stok Durumu: Var

İndirimli Fiyatı 407,00 ₺

Eski Fiyatı: 468,00 ₺Türkiye’nin en büyük fıstık üretici olan Şanlıurfa’da yetiştirdiğimiz Urfa fıstığı, Keten Köyneği adıyla bilinir. Kendine has aroması ile yemeklere ve özellikle tatlılara lezzet katar. Kabuğu ipeksi olan Keten Köyneği, fıstığın en olgun ve çatlak halidir. Ağustos ve Eylül aylarında fıstık bahçelerinden toplanarak hasat edilen yaş, taze Keten Köyneği hiçbir işlem görmeden kabuklu haliyle dalından koparıldığı gibi güneş altında nemi alındıktan sonra kavlatma(kavurma) makinalarında %1 tuzla  el değmeden kavrularak eşşiz bir lezzet alması sağlanır.

%1 tuz oranı olduğundan tansiyon hastalarının da güvenle tüketebileceği bir üründür. Kalori değeri düşük, mineral ve vitamin açısından zengindir. 100 gramı günlük protein, vitamin B1 ve fosfor ihtiyacının %35’ini karşılar. Urfa fıstığının en önemli özelliği ise çocuklarda zekâ gelişimine katkı sağlamasıdır.

 

“Taste of Cevahir’den” alacağınız bütün ürünler yeni mahsuldür. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. Son tüketim tarihi gelmiş veya yaklaşmış ürünler asla gönderilmez.

Kargo Bilgisi: Siparişlerinizi, sizlere en taze şekilde ulaştırmak adına, aynı gün işliyor, özenle ambalajlıyor ve kargoluyoruz.

Bilgilendirme: Ürünlerimiz hiç bir katkı maddesi içermez ve sofralarınızda tükenene kadar "Taste of Cevahir” garantisi altındadır.

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 7 gün içinde 0 533 208 35 99 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.

Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.